کسب و کار خود را ۲۴ ساعته کنید !

مستر اندروید با بهره مندی از مجرب ترین طراح و برنامه نویسان و با استفاده از تیم تحلیل آماری و تحقیقات بازار خود قادر است تا با آنالیز دقیق کسب و کار شما و رعایت تمام استاندارد های روز طراحی در جهان٬ بهترین طراحی را برای شما و کسب و کارتان ارائه دهد.

جهت مشاوره در زمینه طراحی وب سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

design1 طراحی وب   طراحی وبسایت

برخی از ویژگی های تیم ما

web2 01 طراحی وب   طراحی وبسایت

شناخت رقبا و مشتریان وب سایت شما

مستر اندروید به پشتوانه تیم تحلیل آماری خود، کاربران هدف و همچنین رقبای داخلی و خارجی وب سایت شما را شناسایی و مورد بررسی دقیق قرار خواهد داد و پس از دریافت نتایج مناسب در ارتباط با نیاز کاربران شما، ایده ها و استانداردهای روز طراحی، نسبت به طراحی گرافیک وب سایت شما اقدام خواهد کرد.

web1 01 طراحی وب   طراحی وبسایت

مشخص کردن اهداف وب سایت

طراحی وب سایت اولین قدم برای ورود به دنیای مجازی و بهره مندی از امکانات و ویژگی های موجود در آن است. مهم‌ترین نکته قبل از پیاده‌سازی وب سایت آن است که بدانیم هدف و توقع یک فرد یا شرکت از داشتن یک وب سایت چیست. ما با برگزاری جلسات متعدد و بررسی کامل کسب و کار شما، بهترین پیشنهادات را برای شروع قوی در اینترنت به شما ارائه خواهیم کرد.

web4 01 طراحی وب   طراحی وبسایت

پشتیبانی وب سایت

از لحظه ای که طراحی وب سایت شما شروع می‌شود به صورت مستقیم با تیم طراحی از طریق پنل اختصاصی در ارتباط هستید و این پشتیبانی پس از پایان طراحی توسط تیم پشتیبانی ما در مراحل استفاده از وب سایت نیز ادامه خواهد داشت.

web3 01 طراحی وب   طراحی وبسایت

طراحی کاملا اختصاصی

تیم برنامه نویسی ای ادز برای طراحی وب سایت شما به هیچ عنوان از سیستم های مدیریت محتوا و قالب های آماده استفاده نخواهد کرد و وب سایت متناسب با سلیقه و امکانات مد نظر کارفرما از صفر به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد.

فرم سفارش