طراحی سایت

ارائه خدمات با کیفیت بالا و طراحی منحصر به فرد به گونه ای که نه تنها برای بازدید کنندگان بلکه برای موتور های جست و جو از جمله ( گوگل ) جذاب باشد .

چرا طراحی سایت ؟

یک سایت خوب ، یک کسب و کار آنلاین خوب همراه با یک ایده ناب و تازه در طراحی سایت ، یک گام بلندی است برای موفقیت شما

  • اقتصاد نوین : اینترنت یک اقتصاد جدید را ایجاد کرده است، با رشد انفجاری و نفوذ اینترنت دیدگاه و درک مردم از یک کسب و کار کاملا تغییر کرده. شرکت هایی مانند آمازون و ای بی با اقتدار به موفقیت های بزرگی دست یافته اند، در حالی تا چند سال پیش شرکت های آجر و ملات! سنتی پادشاهان دنیای اقتصاد بودند. با این حال، به منظور موفقیت در دنیای مجازی، لازم نیست که به یک غول اقتصادی مانند گوگل یا آمازون یا همین دیجی کالای خودمون باشید! بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط موفق به ساخت کسب و کارهای آنلاین بسیار سودآور شده اند. در واقع، مطالعات نشان می دهد این شرکت های کوچک و متوسط هستند که در سال های آینده محرک اصلی رشد تجارت الکترونیک می باشند .

Business Banner طراحی سایت

 

  • آغازی نوین : به منظور ایجاد فروش شما نیاز به بازدید کنندگانی برای ورود به فروشگاه تان هستید. در اینترنت، کسب و کار شما تنها یک کلیک از مشتریان بالقوه فاصله دارد. با بازاریابی مناسب کسب و کار اینترنتی شما می توانید خریدارانی بیش از یک فروشگاه عادی داشته باشید .
  • کاهش هزینه : راه اندازی یک طراحی سایت آنلاین در مقیاس با همان کسب و کار به صورت سنتی هزینه های بسیار پایین تری دارد.هزینه اجاره یک مکان با هزینه اجاره یک هاست ، هزینه طراحی و اجرای دکوراسیون محل با هزینه طراحی و کد نویسی نرم افزار جابجا می شود. روش سنتی انبار داری با متدهای جدید سفارش به تولید کننده بر حسب تقاضای مشتری جایگزین می گردد. همه و همه بر سرشکن شدن هزینه ها می انجامد .
  • عدم محدودیت زمانی : اینترنت همیشه باز است بنابراین سایت شما ۲۴ ساعت در روز ۷روز در هفته و ۳۶۵ روز در سال می تواند فعال باشد. در روشهای سنتی شما در زمان های محدود (ساعات اداری و ایام غیر تعطیل) می تواند خدمات و کالای خود را بفروشید. اگر به طور بین الملی بخواهید فعالیت بکنید تفاوت ساعت و ایام تعطیل را هم باید در نظر بگیرید .

 

web 300x295 طراحی سایت

 

 

  • عدم محدودیت مکانی : طراحی سایت حوزه فعالیت کاسبی شما را به ۱۹۰ کشور دنیا گسترش می دهد بدون اینکه هزینه اضافه ای را بر کسب و کارتان تحمیل کند. در روشهای سنتی شما برای ارائه خدمات به مشتریان باید در هر محله ای یا حداقل شهری یک محل کار داشته باشید .

 

  • سرعت : در بسیاری از موارد که فعالیت ها بطور خود کار انجام می شود شما می توانید خدمات و کالای خود را سریع تر از طریق طراحی سایت به دست مشتری برسانید و همچنین اطلاع رسانی با سرعت خیلی بیشتری امکان پذیر می گردد .

 

  • ارتباط با مشتریان : استفاده از نظر مشتریان و گرفتن نظرسنجی های مداوم از طریق سایت می تواند در پیشبرد اهداف یک شرکت و یا یک سازمان و در کل یک کسب و کار نقش موثری داشته باشد . با گذاشتن یک جایزه برای شرکت در نظرسنجی، می توانید مشتریان را به این عمل تشویق کنید. با استفاده از تکنولوژی های نوین طراحی سایت آنلاین شما میتوانید به این منظور دست یابید .

مراحل طراحی سایت

sc 300x133 طراحی سایت

 

کاملا ریسپانسیو (واکنشگرا)

طراحی سایت هوشمند و هماهنگ با اندازه های مختلف صفحه مانیتور، تبلت و گوشی های موبایل

مطابق با استانداردهای سئو

طراحی سایت بهینه و منطبق با همه استانداردهای لازم برای صعود در گوگل و سایر موتورهای جستجو

مشاوره، پشتیبانی و آموزش

طراحی سایت همراه با مشاوره، پشتیبانی رایگان و آموزش ویژه

 

.
.

فرم سفارش

.

[contact-form-7 id=”2212″ title=”WebDesign”]

.