موشن گرافیک

اگر می خواهید در مدت زمانی اندک با تاثیر گذاری زیاد محصول و برند خود را معرفی کنید موشن گرافیک بهترین انتخاب برای شماست.

 

ویژگی ساخت تبلیغات ویدیویی

vectorImage 213x300 موشن گرافیک

مستر اندروید با کادری مجرب و خلاق از صفر تا صد تبلیغات برای محصول و برند شما را انجام می دهد. خصوصیتی که ما را از دیگران متمایز می کند:
* ایده های خلاق و نهایت کیفیت در اجرای آن.
* استفاده از راهکارها و شیوه های جدید و جذاب برای تبلیغ برند شما.
* خلاقیت و زیبایی در طراحی تبلیغات و انتخاب طرح مناسب با محصول و برندتان.
* تبلیغ انحصاری و منحصر به فرد برای شما. یکی از مهمترین ویژگی کار ما اینست که علاوه بر زیبایی و جذابیت در طراحی تبلیغ، تمامی تبلیغات توسط مستر اندروید ، از طراحی گرافیک تا ساخت تیزر و انیمیشن به صورت انحصاری و فقط و فقط برای برند شما طراحی و ساخته می شوند. تمامی آبجکت و طرح ها از آبجکت، کاراکتر، بک گراند گرفته تا فرم لوگو، سناریو، انیمیشن، موشن گرافیک و… به صورت انحصاری برای برند شما طراحی و ساخته می شود.

 

 

 

 

 

ما از ایده تا اجرای تبلیغات پشتیبان شما هستیم

 

موشن گرافیک

تصور کنید میخواهید خصوصیات منحصر بفرد محصولتان را به مخاطب و خریداران معرفی کنید و حتی آمار فروش و نمودارهای زیادی نیز تهیه کرده اید و قصد دارید تمامی آنها را در فضای اینترنت، سمینار ها و یا همایش ها نمایش دهید. چالشی که با آن مواجه خواهید شد محدودیت زمان و شیوه ی ارائه ی مطلوب موضوعتان است. نمایشِ میزان زیادی اطلاعات و خصوصیات محصول شما به همراه آمار و نمودار نه تنها زمانبر است بلکه باعث خستگی و سردرگمی مخاطب میشود.

بهترین راهکار استفاده از موشن گرافیک است. موشن گرافیک، دنیای خلاقانه، انتزاعی و رنگارنگی را پیش روی مخاطب قرار می دهد و اطلاعات و معرفیِ محصولتان به شکلی جذاب و چشمگیر ارائه می شود. موشن گرافیک می تواند مخاطب شما را تحت تاثیر قرار دهد و پیام و موضوع دلخواهتان را به بهترین شکل به او منتقل کند.

عناصری که در موشن گرافیک استفاده می شود شامل طراحی شخصیت، نریشن ، ساخت موسیقی است.

 

static1b 300x202 موشن گرافیک

چند دلیل برای استفاده از موشن گرافیک

هزینه ی کمتر مخاطب بیشتر :

مسلما شما نمی خواهید تیزر تبلیغاتی شرکتتان فقط از تلویزیون پخش شود و قصد دارید در رسانه های بیشتری مانند فضاهای مجازی، شبکه های اجتماعی، همایشها و سخنرانی ها نیز از آن استفاده کنید. و نمی خواهید هزینه ی ساخت چند تیزر تبلیغاتی را پرداخت کنید. با قابلیتهایی که موشن گرافیک دارد شما نیازی به ساخت و هزینه برای چند تیزر را نمی پردازید زیرا موشن گرافیک برای تمامی فضاهای ذکر شده مناسب است.

راحت شدن از دردسرهای فیلمبرداری:

ممکن است شما با محدودیت مکانی یا زمانی برای فیلمبرداری و ساخت تیزر مواجه باشید و نمی خواهید خود را درگیر حضور عوامل زیاد گروه فیلمبرداری کنید. با موشن گرافیک بدون نیاز به فیلمبرداری و دردسر های آن می توانید محصول خود را معرفی کنید.

جذابیت گرافیکی و تاثیر گذاری بیشتر :

حتما در همایشهایی شرکت کرده اید که اطلاعات زیادی با آمار و ارقام یا پاورپوینت به شما نمایش داده می شود و اغلب دوست داشتید که کاش در این همایش شرکت نمی کردید! یا زودتر جلسه تمام می شد!

یا از دیدن تیزرهای تبلیغاتی با موضوعات تکراری خسته شده اید. و میخواهید به شیوه ای متفاوت و برتر از رقبا، شرکت خود را معرفی کنید.موشن گرافیک می تواند موارد بالا را در فضایی زیبا و گرافیک جذاب ارائه دهد. موشن گرافیک علاوه بر ساده کردن درک مسائل پیچیده ای چون آمار و ارقام، باعث تفاوت و برتری تبلیغ شما از رقبا می گردد.

اگر می خواهید در مدت زمانی اندک با تاثیر گذاری زیاد محصول و برند خود را معرفی کنید موشن گرافیک بهترین انتخاب برای شماست.

بدون شک تبلیغات حرفه ای و خلاق بهترین راه برای فروش بیشتر و موفقیت تجاری است. یکی از بهترین و کارآمد ترین راه های تبلیغات، تیزر ویدئویی است. امروزه رسانه ها یی مانند شبکه های اجتماعی، سایتهای اشتراک گذاری ویدئو، آپارات و فضاهای مجازی جایگاه مناسبی برای ارائه ی تیزرهای تبلیغاتی است که این امکان را می دهد که بدونه هزینه ی پخش تلویزیونی محصول شما را به مخاطبان بی شماری معرفی کند.

ساخت تیزرتبلیغاتی به صورت انیمیشن ، تصویربرداری در فضای واقعی و یا ساخت دکور، و تلفیق رئال و انیمیشن صورت می پذیرد.

نمونه کار هارا در کانال آپارات مستر اندروید ببینید :