mrandroid org review Games Otagh Jang - اتاق جنگ ،نبردی بزرگ در راه است

اتاق جنگ ،نبردی بزرگ در راه است

در این قسمت با نقد و بررسی بازی اتاق جنگ در خدمت شما هستیم .

نقد و بررسی بازی اتاق جنگ

اتاق جنگ ، دنیای بزرگی است برای نبرد های آنلاین

یکی از بازی هایی که در بین علاقمندان به بازی های آنلاین و استراتژیک به شدت محبوب شده، بازی اتاق جان است. در این بازی تجربه ای کم نظیر را سپری می‌کنید. در ادامه این مقاله به معرفی بازی اتاق جنگ پرداخته و لینک دانلود آن را در اختیارتان قرار می‌دهیم.با مستر اندروید همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بازی اتاق جنگ

بازی اتاق جنگ به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و شامل خریدهای درون برنامه‌ای می‌شود. این بازی در واقع نسخه فارسی شده بازی War Incorporated است که سبک استراتژیک و آنلاین را به همراه دارد.

بنابراین اگر از علاقمندان به بازی های استراتژیک و آنلاین هستید، بازی زیبای اتاق جنگ را از دست ندهید.

در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی دقیق تر بازی اتاق جنگ بپردازیم. به منظور دانلود این بازی می‌توانید از آیکون دانلود ضمیمه شده در انتهای همین مقاله استفاده کنید.

 

معرفی بازی اتاق جنگ

بازی اتاق جنگ یک بازی پیچیده است و برای آن دسته از افرادی که چندان به بازی های استراتژیک پیچیده علاقه ندارند گزینه مناسبی محسوب نمی‌شود.

اما در سمت مقابل علاقمندان به بازی های سبک استراتژیک را معتاد خود می‌کند! البته این پیچیدگی در منوی اصلی بازی دیده نمی‌شود و در این منو فقط گزینه “بازی کردن”، تنظیمات” و اتصال به فیسبوک را مشاهده خواهید کرد.

دانلود بازی اتاق جنگ,دانلود بازی استراتژی اندروید,نقد برنامه اتاق جنگ,نقد و بررسی بازی اتاق جنگ

زمانی که بازی شروع شد و وارد آن شدید، دکمه ها و گزینه های مختلفی روی صفحه نمایش گوش شما نمایان می‌شوند.

هر یک از این گزینه های ارائه شده مربوط به اطلاعات و قابلیت های خاصی می‌شوند که به تدریج و با انجام بازی ماهیت آن ها را به خوبی درک خواهید کرد. با استفاده از بخش گفتگو هم می‌توانید به چت کردن با سایر گیمرهای بازی بپردازید. همچنین با لمس گزینه “فروشگاه” در گوشه سمت راست و پایین صفحه، به فروشگاه هدایت می‌شوید و قادر به استفاده از خریدهای درون برنامه‌ای بازی خواهید بود.

مطلب مرتبط: خاک ،فرار از اسارت تروریست ها

گرافیک بازی اتاق جنگ سطح قابل قبولی دارد، اما نمی‌توان مدعی شد ه گرافیک آن خیره کننده است.

گیم پلی بازی تا حد زیادی شبیه به بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) است، البته با این تفاوت که ماهیت سربازها، نیروگاه و سایر عوامل دخیل در بازی در مقایسه با کلش اف کلنز متفاوت خواهد بود.

بنابراین داستان اتک دادن به دشمنان، کسب کاپ و غیره مثل بازی کلش اف کلنز در بازی اتاق جنگ هم وجود دارد.

دانلود بازی اتاق جنگ,دانلود بازی استراتژی اندروید,نقد برنامه اتاق جنگ,نقد و بررسی بازی اتاق جنگ

یکی از عواملی که سبب می‌شود شما هر روز درگیر بازی اتاق جنگ شوید، مربوط به جوایزی است که روزانه توسط این گیم ارائه می‌شود.

اگر هر روز در بازی آنلاین شوید، قادر به استفاده از جوایز یا بهتر بگوییم پاداش های آنلاین آن خواهید بود.

مطلب مرتبط: مثلث مرگ ، اوج لذت یک اکشن ناب سه بعدی

همچنین اگر آنلاین شدن شما در بازی برای مدت زمان بیشتری مثل یک هفته ادامه پیدا کند، ارزش و مقدار پاداش دریافتی شما هم افرایش خواهد یافت.

در بازی اتاق جنگ هم کلن های مختلفی وجود دارند که شما قادر به ملحق به آن ها و سپس انجام جنگ های قبیله‌ای خواهید بود.

برای کسب موفقیت در اتک هایی که در بازی انجام می‌دهید  همان قانون سه ستاره بازی کلش فا کلنز حاکم خواهد بود.

به صورت کلی اگر علاقمند به بازی های آنلاین و استراتژیک مشابه با کلش اف کلنز باشید، بازی زیبای اتاق جنگ بدون تردید می‌تواند توجه شما را جلب کند.

دانلود بازی اتاق جنگ,دانلود بازی استراتژی اندروید,نقد برنامه اتاق جنگ,نقد و بررسی بازی اتاق جنگ

تنوع سربازها و آیتم های بازی اتاق جنگ تقریبا زیاد است و این مسئله هم بر جذابیت بازی می‌افزاید و هم منجر به سردرگمی گیمر می‌شود.

برای مثال یگان زمینی، تک تیرانداز، هاموی، تانک، واکر، مکانیک، ربات تخریب کننده، ماشین تخریبگر، سنجاقک، پهپاد و غیره همگی بخشی از سربازهای بازی هستند که شما به تدریج و در جریان بازی با آن ها آشنا می‌شوید.

پس اگر از طرفداران بازی های استراتژیک و آنلاین هستید، بهتر است همین حالا بازی زیبای اتاق جنگ را تجربه کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی بازی اتاق جنگ پرداختیم. به منظور دانلود این بازی می‌توانید از آیکون دانلود ضمیمه شده در انتهای همین مقاله استفاده کنید.

badge new - اتاق جنگ ،نبردی بزرگ در راه است