mrandroid post2 - Amber Weather: ویجت‌های آب‌ و هوایی

Amber Weather: ویجت‌های آب‌ و هوایی

Amber Weather

Amber Weather اپلیکیشنی است که تمرکزش را بر روی ارائه ویجت‌های متنوع با طرح و ظاهر مختلف گذاشته تا کاربران از هر سلیقه‌ای بتوانند در بین آرشیو این برنامه، آن که می‌پسندند انتخاب کنند. در این بین نکته حائز اهمیت رایگان نبودن بسیاری از این ویجت‌هاست. البته هر روزه تعداد زیادی به برنامه اضافه می‌شود که چندتایی از آن‌ها رایگان هستند و همیشه در بین همین ویجت‌های رایگان کارهای زیبایی پیدا خواهند شد که رنگ و لعاب صفحه خانگی شما را دگرگون می‌سازد.

نگاه کلی

پیش‌بینی آب و هوا در این برنامه به صورت ساعتی، روزانه و ۱۵ روزه انجام می‌گیرد. حداقل، و حداکثر دما، جهت و سرعت وزش باد، رطوبت و وسعت دید از پارامتر‌های اولیه خواهد بود که در برنامه نمایش داده می‌شود. در بخش پیش‌بینی ساعتی هم، وضعیت هوا در بازه‌های یک ساعته روایت می‌شوند و اگر به برگه پیش‌بینی ۱۵ روزه بروید برای هر روز مشخصات کاملی قید شده. از جمله خوبی‌های برگه‌های مختلف Amber Weather، وجود یک نمودار عالی برای مقایسه روند گرما در بازه‌های مختلف زمانی‌ است. این نمودارها برای حداقل و حداکثر دما به صورت جدا گانه رسم شده‌اند.

اگر به هر نحوی امکان به روز رسانی وضعیت آب و هوایی از طریق اینترنت را نداشتید، برنامه از آخرین اتصال تا دو روز آینده، پیش‌بینی‌ها را برای شما ذخیره می‌کند تا به آن‌ها دسترسی داشته باشید. در کنار این موضوع و در برگه ابتدایی، وضعیت قرار گیری ماه و لحظه دقیق طلوع و غروب خورشید را مشاهده خواهید کرد.

در کنار تمامی این امکانات کامل برای یک اپلیکیشن هواشناسی، تنظیمات ریزی مثل تعیین زمان به روزرسانی وضعیت آب و هوایی را اضافه کنید، تا نهایتا به این نتیجه برسید که Amber Weather یکی از بهترین برنامه‌ها در این دسته بندی است.

badge new - Amber Weather: ویجت‌های آب‌ و هوایی