mrandroid org review Applications LinkDoni WhatsApp - اپلیکیشن لینکدونی واتس اپ ، گروهت رو به اشتراک بزار

اپلیکیشن لینکدونی واتس اپ ، گروهت رو به اشتراک بزار

در این قسمت با نقد و بررسی لینکدونی واتس اپ در خدمت شما هستیم .

نقد و بررسی لینکدونی واتس اپ

گروهت رو به اشتراک بزار ، در گروه های دیگه واتس اپ عضو شو !

 

نگاه کلی

اپلیکیشن واتس‌اپ در زمینه پیام‌رسانی گوی سبقت را از فیس‌بوک نیز ربوده است.

واتس‌اپ٬ یکی از اپلیکیشن‌های محبوب پیام‌رسانی متنی و تصویری در جهان است که حالا با بیش از 350 میلیون کاربر فعال٬ در عرصه پیام‌رسانی اجتماعی مبتنی بر موبایل گوی سبقت را از فیس‌بوک هم ربوده است.

بر اساس یافته‌های تازه‌ترین پژوهشی که با مطالعه برروی چهار هزار کاربر تلفن‌های هوشمند در پنج کشور جهان به دست آمده است٬ 44 درصد از کاربران اسمارت‌فون‌ها حداقل یک بار در هفته از اپلیکیشن واتس‌اپ (whatsapp) استفاده می‌کنند. این رقم برای فیس‌بوک که حالا بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد 35 درصد است.

این نخستین باری است که در یک پژوهش رسمی٬ اپلیکیشنی دیگر با سبقت گرفتن از فیس‌بوک پرکاربر و محبوب٬ در صدر نشسته است. به عبارت دیگر٬ در برابر 44 درصدی که دست‌کم هفته‌ای یک بار از واتس‌اپ استفاده می‌کنند٬ فقط 35 درصد برای پیام‌رسانی به دوستان خود فیس‌بوک مسنجر را باز می‌کنند.

واتس‌اپ حالا ماهانه بیش از 350 میلیون کاربر فعال دارد. کاربرانی که روزانه دست‌کم 400 میلیون عکس رد و بدل می‌کنند. نزدیک‌ترین رقیب به واتس‌اپ٬ وی‌چت است که حالا چیزی در حدود 240 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد.

اگر شما هم جزو کاربران واتس اپ باشید حتما در گروه هایی از آن عضو هستید و یا خود صاحب یک یا چند گروه در این اپلیکیشن پرطرفدار هستید . اگر شماهم جزو کسانی هستید که به دنبال گروه هایی متناسب و در موضوعات مختلف علمی ، خبری ، ورزشی ، سرگرمی ، تخصصی و … هستید ولی آن هارا نمی یابید با مستر اندروید همراه شوید .

اپلیکیشن لینکدونی واتس اپ

اپلیکیشن لینکدونی واتس اپ

 

 

 

لینکدونی واتس اپ ، نام اپلیکیشن اندرویدی ایرانی است که بانک جامعی از گروه های واتس اپ را در خود دارد و روزانه به تعداد آن نیز افزوده میشود .

زمانی که شما وارد این اپلیکیشن میشوید ، آخرین گروه هایی که در این اپ ثبت شده اند را در دسته های مختلف : تفریح و سرگرمی ، اخبار و اطلاعات ، فرهنگی و مذهبی و … مشاهده میکنید که فقط کافی است روی آن ها کلیک کنید و با انتخاب اپلیکیشن واتس اپ وارد گروه شوید .

در ادامه بخش های مختلف اپلیکیشن لینکدونی واتس اپ را خدمت شما توضیح خواهیم داد :

 

بخش اول : گروه ها

 

شما میتوانید از طریق منوی کناری اپلیکیشن و انتخاب گزینه گروه ها وارد صفحه جدیدی از اپلیکیشن شده و تمامی گروه ها را در همه دسته ها مشاهده نمایید .

در این قسمت شما لیست کلیه گروه های ثبت شده را مشاهده میکنید که هر کدام دارای لوگو ،نام  و دو دکمه ( بازکردن : عضویت در گروه و گزارش : گزارش درصورت خرابی لینک ، نامناسب بودن گروه و …) میباشند .

اپلیکیشن لینکدونی واتس اپبخش دوم : لینک های من

همانطور که از نام این بخش پیداست ، اگر شما لینک گروهی را در این بخش ثبت نمایید برای شما لیست میکند که میتواند آنهارا مدیریت کنید .

شما میتوانید گروه های ثبت شده خود را ویرایش ، حذف و یا لینک جدیدی درج نمایید .

همچنین برای شما این امکان وجود دارد که گروه واتس اپی خودرا ارتقا داده تا در این اپلیکیشن در معرض دید بیشتری قرار بگیرید .

بخش سوم : ارسال لینک

اپلیکیشن لینکدونی واتس اپاگر شما صاحب یک گروه واتس اپ هستید یا میخواهید گروهی را در این اپلیکیشن با دیگران به اشتراک بگزارید ، با استفاده از این گزینه به راحتی قابل انجام است .

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید از شما اطلاعاتی قبیل :

۱ – نام ( نام گروه )

۲ – لینک ( لینک عضویت در گروه مورد نظر )

۳ – دسته بندی ( گروه شما در چه دسته ای قرار گیرد )

۴ – انتخاب تصویر ( چه بهتر که تصویر گروه تان باشد)

۵ – توضیحات ( در صورتی که لازم است توضیحاتی در مورد گروه وارد کنید )

پس از ثبت لینک گروه و بررسی صحت اطلاعات توسط تیم توسعه دهنده اپلیکیشن لینکدونی واتس اپ بلافاصله تایید شده و گروه شما در اپلیکیشن با دیگر کاربران به اشتراک گزاشته میشود .

بخش چهارم : جست و جو

به راحتی در کسری از ثانیه با جست و جوی نام گروه یا کلمه کلیدی خاص ( مثل : ورزشی ) به تمامی گروه ها با مضمون جست و جو شده دست یابید .

badge new - اپلیکیشن لینکدونی واتس اپ ، گروهت رو به اشتراک بزار