mrandroid post8 - اپلیکیشن فوتبالی،دنیای فوتبال در جیب شما!

اپلیکیشن فوتبالی،دنیای فوتبال در جیب شما!

در این قسمت با نقد و بررسی اپلیکیشن فوتبالی در خدمت شما هستیم .

نقد و بررسی  اپلیکیشن فوتبالی

فوتبال یکی از پرطرفدار ترین و پر انرژی ترین ورزش های دنیا می باشد و به همین دلیل است که زمان مسابقه های فوتبال نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان همه صندلی های استادیوم های چند صد هزار نفری پر می شود. فوتبال ورزشی است که نه سن و سال می شناسد و نه جنسیت. همه اقشار مردم با هر سن و با هر شغلی همیشه اخبار مربوط به تیم فوتبال محبوب خود را دنبال می کنند و کری خواندن های قبل و بعد مسابقات یکی از سرگرمی های هیجان انگیز طرفداران فوتبال شده است. همین محبوبیت و اهمیت فوتبال باعث شده تا گروهی از برنامه نویسان ایرانی اپلیکیشنی را تحت عنوان ” فوتبالی ” ساخته و در اختیار طرفداران این ورزش قرار دهند. با نصب فوتبالی روی تلفن همراهتان همه اخبار و حواشی مربوط به دنیای فوتبال در دستان شما خواهد بود.

در چنین فضایی عجیب نیست که اپلیکیشن‌های مرتبط با فوتبال طرفدار پیدا کند؛ اپلیکیشن «فوتبالی» که توسط شرکت آدران توسعه داده شده است، جزء اپ‌هایی است که نظر کاربران زیادی را به خود جلب کرده و می‌توان آن را از اپلیکیشن‌های موفق و حرفه‌ای در زمینه خود به حساب آورد. این اپلیکیشن که به صورت رایگان در اختیار عام قرار گرفته است تا به امروز توانسته تا با حجم ۵ مگابایتی‌اش بیش از ۱۰۰ هزار کاربر فعال را از آن خود کند که این آمار بسیار مطلوب است.

نصب و اجرای فوتبالی

با نصب و ورود به برنامه فوتبالی ابتدا نام تیم و یا تیم‌های محبوبتان از شما پرسیده می‌شود تا همیشه از آخرین اخبار مربوط به آن اعم از حاشیه‌ها و یا روز بازی‌های آن در بالای صفحه به عنوان تیم اولی که پیگیر آن هستید نمایش داده می‌شود.

نتایج زنده، تیتر روزنامه‌ها، موقعیت در جدول رده‌بندی، آمار و ارقام، نقل و انتقالات و… جزء اخباری هستند که در رابطه با تیم محبوبتان آن‌ها را از دست نخواهید داد.

قابلیت ویژه‌ای که اپلیکیشن فوتبالی را محبوب جلوه می‌دهد نحوه‌ی نمایش دیدار و رقابت تیم‌ها است که در صفحه اول و با باز کردن صفحه نمایش با آن برخورد خواهید کرد و توسط آن تماشا کردن بازی‌های امروز را از دست نخواهید داد و یا اگر نتوانید به تماشا کردن مسابقه بنشینید نتیجه آن بر روی صفحه‌ی اول برنامه قابل مشاهده است.

از همین صفحه به تمام بازی‌های گذشته و یا پیش رو دسترسی خواهید داشت و فقط کافیست تا تاریخ و روز را مشخص کنید تا انبوهی از اطلاعات در اختیارتان گذاشته شود.

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید نظر خود را در اختیار سایر کاربران قرار دهید و یا از نظر آنها بهره‌مند شوید.

فوتبال فضایی است برای کری خواندن، فرقی نمی‌کند کجا هستید در مکان و هر زمان برای تیم‌های مقابل خود کری بخوانید.

همچنین امکان این وجود دارد تا بازی‌های فوتبال را پیش‌بینی کنید و امتیاز کسب کنید که البته این قسمت به طور آزمایشی در حال اجرا است.

این برنامه رابط کاربری خوبی هم دارد و اگر اهل پیگیری اتفاقات فوتبالی باشید، اپلیکیشن «فوتبالی» برایتان جالب خواهد بود.

badge new - اپلیکیشن فوتبالی،دنیای فوتبال در جیب شما!