حسابداری شخصی اندروید,برنامه حسابداری برای موبایل,یادآوری چک اندروید,دانلود برنامه حسابداری,حسابداری همراه پارمیس,دانلود برنامه پارمیس,پارمیس حسابداری

پارمیس همراه، حسابداری شخصی و خانوادگی

در این قسمت با نقد و بررسی اپلیکیشن حسابداری پارمیس در خدمت شما هستیم .

نقد و بررسی برنامه حسابداری پارمیس

پارمیس ،حسابداری دقیق در گوشی شما

برنامه حسابداری پارمیس همراه از اپلیکیشن های کاربردی در زمینه مدیریت امور مالی به حساب می‌آید و طیف گسترده‌ای از امکانات را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در این مقاله قصد داریم به معرفی برنامه حسابداری پارمیس همراه پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با مستر اندروید همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه

امروزه استفاده از اپلیکیشن های حسابداری به یکی از اصلی ترین روش های مدیریت هزینه ها و درآمد تبدیل شده‌اند. اگر شما هم به دنبال یک برنامه کاربردی و جامع برای مدیریت دخل و خرج خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه را بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید. علاوه بر امکان مدیریت و بودجه بندی هزینه ها، شما می‌توانید توسط اپلیکیشن مذکور حساب های بانکی، چک ها و اقساط وام های خود را هم مدیریت کنید.

این اپلیکیشن برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده و به صورت کاملا رایگان قابل دانلود و استفاده است. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی دقیق‌تر قابلیت های اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه بپردازیم.

معرفی برنامه حسابداری پارمیس همراه

برنامه حسابداری پارمیس همراه برای آن دسته از کاربرانی که قصد مدیریت درآمد و هزینه های خود را دارند، بسیار کاربردی خواهد بود. از قابلیت های این برنامه می‌توان به پشتیبانی از سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی و تقویم‌های میلادی، قمری و شمسی اشاره کرد. علاوه بر آن، برنامه مذکور شامل واحدهای پولی مختلفی نظیر ریال، دلار، یورو، پوند و غیره می‌شود و پس از اجرای برنامه قادر به انتخاب واحد پولی، تقویم، و زبان مورد نظر خود خواهید بود.

حسابداری شخصی اندروید,برنامه حسابداری برای موبایل,یادآوری چک اندروید,دانلود برنامه حسابداری,حسابداری همراه پارمیس,دانلود برنامه پارمیس,پارمیس حسابداریپس از ورود به محیط اصلی برنامه به امکانات و قابلیت های آن دسترسی خواهید داشت. به عنوان مثال می‌توانید در بخش تراکنش ها هزینه و درآمدهای خود را ثبت کرده و دسته بندی مربوط به آن‌ها را انتخاب کنید. این برنامه شامل دسته بندی های جامعی می‌شود. با این وجود در صورت تمایل می‌توانید نسبت به افزودن دسته بندی مورد نظر خود نیز اقدام کنید.

حسابداری شخصی اندروید,برنامه حسابداری برای موبایل,یادآوری چک اندروید,دانلود برنامه حسابداری,حسابداری همراه پارمیس,دانلود برنامه پارمیس,پارمیس حسابداریبا لمس آیکون موجود در گوشه بالا و سمت راست صفحه منوی برنامه حسابداری پارمیس همراه نمایان خواهد شد که از طریق این منو قادر به دسترسی به لیست امکانات برنامه مذکور خواهید بود.

شما می‌توانید با مراجعه به بخش حساب ها، منابع درآمد خود را در این برنامه وارد کرده و به مدیریت آن‌ها بپردازید. یکی از اصلی ترین قابلیت های برنامه حسابداری پارمیس همراه مربوط به امکان ثبت و مدیرت حساب های بانکی می‌شود.

شما می‌توانید اطلاعات کامل حساب های بانکی خود را در این برنامه وارد کرده و نسبت به مدیریت موجودی آن‌ها اقدام نمایید.

حسابداری شخصی اندروید,برنامه حسابداری برای موبایل,یادآوری چک اندروید,دانلود برنامه حسابداری,حسابداری همراه پارمیس,دانلود برنامه پارمیس,پارمیس حسابداریبرنامه حسابداری پارمیس همراه این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند به لیستی از گزارشات دسترسی داشته باشند و یا هزینه ها و درآمدهای ثبت شده را بر روی نمودار مشاهده کنید.

از دیگر قابلیت های ارائه شده توسط این اپلیکیشن می‌توان به امکان ذخیره گزارش در قالب فایل اکسل اشاره کرد.

همچنین ببینید : بهترین اپلیکیشن های دوربین برای اندروید

برنامه حسابداری پارمیس همراه امکان ثبت و مدیریت چک، وام و اقساط را هم برایتان فراهم می‌کند. همچنین شما می‌توانید برای چک ها و اقساط خود یادآور ایجاد کنید. بدین ترتیب دیگر زمان پرداخت اقساط و یا سررسید چک های خود را فراموش نخواهید کرد.

حسابداری شخصی اندروید,برنامه حسابداری برای موبایل,یادآوری چک اندروید,دانلود برنامه حسابداری,حسابداری همراه پارمیس,دانلود برنامه پارمیس,پارمیس حسابداریرابط کاربری برنامه حسابداری پارمیس همراه کمی پیچیده طراحی شده با این وجود بخشی جداگانه تحت عنوان آموزش در منوی این برنامه قرار دارد که با مراجعه به این بخش می‌توانید به طور کامل با محیط و نحوه استفاده از این برنامه آشنا شوید.

حسابداری شخصی اندروید,برنامه حسابداری برای موبایل,یادآوری چک اندروید,دانلود برنامه حسابداری,حسابداری همراه پارمیس,دانلود برنامه پارمیس,پارمیس حسابداریامکان تشخیص خودکار پیامک های بانکی از دیگر قابلیت های برنامه حسابداری پارمیس همراه به شمار می‌رود. با فعال سازی این قابلیت تراکنشات بانکی شما به صورت خودکار شناسایی و در برنامه ثبت خواهند شد.

برنامه مذکور شامل ابزارهای کاربردی مختلفی هم می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به بانک یاب اشاره کرد. با استفاده از این ابزار می‌توانید به شعب بانک مورد نظر خود بر روی نقشه دسترسی داشته باشید.

حسابداری شخصی اندروید,برنامه حسابداری برای موبایل,یادآوری چک اندروید,دانلود برنامه حسابداری,حسابداری همراه پارمیس,دانلود برنامه پارمیس,پارمیس حسابداری

همچنین ببینید : ۳ فناوری برتر سال ۲۰۱۸ را بشناسید

علاوه بر قابلیت های ذکر شده در فوق، برنامه حسابداری پارمیس همراه امکاناتی دیگری نظیر تهیه فایل پشتیبان از اطلاعات برنامه، تعیین رمز عبور جهت ورود به برنامه، تغییر نوع و اندازه فونت و انتخاب تم را هم در اختیار کاربران خود قرار داده که با مراجعه به بخش تنظیمات به این قابلیت ها دسترسی خواهید داشت.

حسابداری شخصی اندروید,برنامه حسابداری برای موبایل,یادآوری چک اندروید,دانلود برنامه حسابداری,حسابداری همراه پارمیس,دانلود برنامه پارمیس,پارمیس حسابداری

مطلب مرتبط : اپلیکیشن حسابداری شخصی قیاس

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی برنامه حسابداری پارمیس همراه پرداختیم. با استفاده از آیکون های دانلود ضمیمه شده در انتهای این مطلب قادر به دانلود برنامه مذکور خواهید بود.

badge new - پارمیس همراه، حسابداری شخصی و خانوادگیدانلود برنامه اندروید,دانلود برنامه آی او اس,ios,Android