خشکشویی آنلاین پاکلین,نقد و بررسی برنامه های اندروید,بررسی اپ های اندرویدی,دانلود برنامه خشکشویی آنلاین,دانلود پاکلین اندروید,خشکشویی آنلاین در تهران

پاکلین، خشکشویی آنلاین

در این قسمت با نقد و بررسی اپلیکیشن خشکشویی آنلاین پاکلین در خدمت شما هستیم .

نقد و بررسی برنامه خشکشویی آنلاین پاکلین

پاکلین،خدمات اتوشویی و خشکشویی آنلاین در تهران

برنامه پاکلین (Paklean) این امکان را فراهم می‌آورد تا ساکنان شهر تهران بتوانند نسبت به ثبت درخواست خدمات خشکشویی و اتوشویی به صورت آنلاین اقدام نمایند. در این مقاله قصد داریم به معرفی برنامه پاکلین پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با مستر اندروید همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اپلیکیشن پاکلین (Paklean)

امروزه با پیشرفت تکنولوژی درخواست بسیاری از خدمات از طریق گوشی همراه و به صورت آنلاین امکان پذیر شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به خدمات خشکشویی و اتوشویی اشاره کرد. اپلیکیشنی که امکان ثبت درخواست خدمات خشکشویی به صورت آنلاین را برایتان فراهم می‌کند، پاکلین (Paklean) نام دارد.

با استفاده از اپلیکیشن مذکور قادر خواهید بود تا در هر ساعت از شبانه روز درخواست خود را ثبت کنید و از خدمات این سرویس بهره‌مند شوید.

اپلیکیشن Paklean (پاکلین) برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده و به صورت رایگان قابل دانلود است. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی دقیق‌تر پاکلین (Paklean)  بپردازیم.

معرفی برنامه پاکلین (Paklean)

برنامه پاکلین (Paklean) یک سرویس ارائه دهنده خدمات خشکشویی و اتوشویی به صورت آنلاین است که در حال حاضر تنها در شهر تهران فعالیت دارد. شما می‌توانید با نصب این برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود به راحتی درخواست خدمات خشکشویی را ثبت نمایید.

بدین ترتیب کارکنان پاکلین در زمان و محل مقرر شده، لباس های شما را دریافت خواهند کرد و در زمان تعیین شده به شما تحویل خواهند داد.

مطلب مرتبط: کرایه چی ، ارزون ترین تاکسی رو انتخاب کن

به منظور استفاده از خدمات ارائه شده توسط برنامه Paklean (پاکلین) نیازمند عضویت و ایجاد حساب کاربری خواهید بود.

بدین منظور پس از اجرای برنامه مذکور آیکون به شکل سه خط در گوشه بالا و سمت راست صفحه را لمس نمایید.

سپس از منوی نمایان شده گزینه ورود و عضویت را انتخاب کنید. پس از عضویت در این برنامه ده هزار تومان اعتبار هدیه دریافت خواهید کرد.

نقد و بررسی برنامه های اندروید,بررسی اپ های اندرویدی,دانلود برنامه خشکشویی آنلاین,دانلود پاکلین اندروید,خشکشویی آنلاین در تهران

از قابلیت های کاربردی ارائه شده توسط برنامه پاکلین (Paklean) می‌توان به امکان دسترسی به لیست قیمت های خدمات خشکشویی و اتوشویی اشاره کرد. قیمت های درج شده در این برنامه در دسته بندی مختلفی از جمله زنانه، مردانه و منسوجات قابل دسترسی هستند. بدین ترتیب شما می‌توانید پیش از ثبت سفارش از هزینه آن مطلع شوید.

نقد و بررسی برنامه های اندروید,بررسی اپ های اندرویدی,دانلود برنامه خشکشویی آنلاین,دانلود پاکلین اندروید,خشکشویی آنلاین در تهرانبه منظور ثبت سفارش در برنامه پاکلین (Paklean) نیاز است تا ابتدا زمانی را برای دریافت لباس ها مشخص کنید. بدین ترتیب در تاریخ و بازه زمانی مشخص شده کارکنان پاکلین لباس های شما را دریافت خواهند کرد.

در مرحله بعدی از شما خواسته می‌شود تا تاریخ و زمانی را که مایل به دریافت لباس های خود هستید، مشخص نمایید. پس از خشکشویی و اتوکشی، لباس های شما به صورت رایگان در تاریخ و بازه زمانی تعیین شده به شما تحویل داده خواهند شد.

مطلب مرتبط: برنامه هاب کار (HubCar) ‍‍، کارواش آنلاین

در نهایت پس از تعیین زمان دریافت و تحویل لباس ها، نوبت به وارد کردن آدرس می‌رسد. پس از ثبت سفارش در برنامه پاکلین (Paklean) می‌توانید هزینه آن را از طریق اعتبار حساب خود پرداخت کنید. از سوی دیگر پرداخت اینترنتی و یا نقدی هزینه هم امکان پذیر خواهد بود.

نقد و بررسی برنامه های اندروید,بررسی اپ های اندرویدی,دانلود برنامه خشکشویی آنلاین,دانلود پاکلین اندروید,خشکشویی آنلاین در تهرانبرنامه پاکلین (Paklean) شامل امکانات مختلفی می‌شود که از طریق منوی برنامه قابل دسترسی هستند.

به عنوان مثال در صورت تمایل به اطلاع از وضعیت سفارش خود می‌توانید به بخش لیست سفارشات مراجعه کرده و یا با مراجعه به بخش افزایش اعتبار قادر به شارژ حساب خود خواهید بود.

نقد و بررسی برنامه های اندروید,بررسی اپ های اندرویدی,دانلود برنامه خشکشویی آنلاین,دانلود پاکلین اندروید,خشکشویی آنلاین در تهران

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی برنامه پاکلین (Paklean) پرداختیم. با استفاده از آیکون های دانلود ضمیمه شده در انتهای این مطلب قادر به دانلود برنامه مذکور خواهید بود.

badge new - پاکلین، خشکشویی آنلاین