نقد و بررسی اپلیکیشن کرایه چی, com.mibarim ,اپلیکیشن اندروید,ارزان ترین تاکسی,اپلیکیشن ایرانی کرایه چی,ارزان ترین کرایه تاکسی,کرایه چی اندروید

کرایه چی ، ارزون ترین تاکسی رو انتخاب کن

در این قسمت با نقد و بررسی کرایه چی در خدمت شما هستیم .

نقد و بررسی کرایه چی

ارزون ترین تاکسی کدومه ؟!

برنامه کرایه چی این امکان را فراهم می‌آورد تا کاربران بتوانند به لیست قیمت سرویس های آنلاین درخواست خودرو دسترسی داشته باشند و ارزان ترین سرویس را برای سفر خود انتخاب نمایند. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی برنامه کرایه چی پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با مستر اندروید همراه باشید.

هزینه و سازگاری برنامه کرایه چی

در حال حاضر اپلیکیشن های درخواست تاکسی آنلاین متعددی نظیر اسنپ و تپ سی متعددی عرضه شده‌اند و به دلیل قیمت مقرون به صرفه، از محبوبیت بسیاری در میان کاربران برخوردارند.

همانطور که مطلع هستید، هر یک از این اپلیکیشن های درخواست خودرو  هزینه های مختلفی برای سفر دریافت می‌کنند و از آنجایی که تعداد این اپلیکیشن ها رو به افزایش است، مقایسه قیمت ها و یافتن تاکسی آنلاین با قیمت مناسب وقت گیر خواهد بود. از این رو اپلیکیشن کرایه چی با هدف سهولت دسترسی کاربران به لیست قیمت اپلیکیشن های درخواست خودرو و یافتن ارزان ترین تاکسی آنلاین ارائه شده است.

در ادامه این مقاله قصد داریم به نقد و بررسی دقیق برنامه کرایه چی بپردازیم. به منظور دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از آیکون ضمیمه شده در انتهای مقاله استفاده کنید.  با ما همراه باشید.

رابط و تجربه کاربری برنامه کرایه چی

برنامه کرایه چی از یک رابط کاربری ساده بهره می‌برد و فرایند استفاده از این برنامه بسیار آسان است. در واقع برنامه مذکور امکان یافتن ارزان ترین تاکسی آنلاین را برای کاربران خود فراهم می‌کند و خوشبختانه کاربران به منظور دسترسی و استفاده از این قابلیت نیازی به ثبت نام و عضویت نخواهند داشت.

دقیقا همانند اپلیکیشن های درخواست خودرو، پس از اجرای اپلیکیشن کرایه چی نیاز است تا مبدا خود را مشخص کنید. شما می‌توانید مبدا مورد نظر خود را بر روی نقشه مشخص نموده و یا از طریق کادر جستجو موجود در قسمت فوقانی صفحه به جستجو آن بپردازید. از سوی دیگر با لمس آیکون موجود در گوشه پایین و سمت راست صفحه قادر به دسترسی به موقعیت مکانی فعلی خود بر روی نقشه خواهید بود.

کرایه چی ، ارزون ترین تاکسی رو انتخاب کن

پس از تایید مبدا نوبت به تعیین مقصد می‌رسد. جهت تعیین مقصد نیز همانند مبدا می‌توانید از نقشه و یا کادر جستجو موجود در قسمت فوقانی صفحه استفاده کنید. پس از مشخص کردن مبدا و مقصد لیستی از سرویس های درخواست خودرو به همراه قیمت برای شما نمایان می‌شود. در حال حاضر این برنامه هزینه سرویس های اسنپ، تپ سی، کارپینو و می‌بریم را نمایش می‌دهد. همچنین هزینه تاکسی تلفنی هم در این برنامه قابل مشاهده خود بود.

کرایه چی ، ارزون ترین تاکسی رو انتخاب کن

در حال حاضر تعداد سرویس هایی که توسط این اپلیکیشن پشتیبانی می‌شوند، محدود است. با این وجود انتظار می‌رود تا در آینده نزدیک شاهد اضافه شدن سرویس های آژانسی، الو پیک، تاچ سی و بسیاری دیگر نیز به این اپلیکیشن باشیم. لازم به ذکر است که قیمت ارائه شده برای تاکسی تلفنی تنها برای شهر تهران بوده و شامل سایر شهرها نمی‌شود.

بهترین را برگزینید

پس از نمایش لیست هزینه ها، شما می‌توانید آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کرده و سرویس مورد نظر خود را جهت جا به جایی انتخاب کنید. بدین منظور تنها کافیست تا نام سرویس را لمس نمایید. بدین ترتیب در صورتی که اپلیکیشن آن سرویس بر روی گوشی شما نصب باشد، اجرا شده و شما می‌توانید نسبت به درخواست آنلاین خودرو از اپلیکیشن مورد نظر خود اقدام نمایید. توجه داشته باشید به منظور درخواست تاکسی از اپلیکیشن مورد نظر مجددا نیاز است تا مبدا و مقصد را مشخص کنید که این موضوع یکی از نقاط ضعف برنامه کرایه چی به حساب می‌آید. با این وجود قرار است تا قابلیت ارسال مبدا و مقصد به اپلیکیشن های درخواست خودرو در آینده به برنامه کرایه چی اضافه شود.

کرایه چی ، ارزون ترین تاکسی رو انتخاب کن

ایده و وجه تمایز برنامه کرایه چی نسبت به سایر برنامه های مشابه

همان طور که در ابتدای مقاله هم به آن اشاره داشتیم، امروزه درخواست آنلاین خودرو از طریق گوشی همراه به شدت در میان کاربران رواج یافته است و اپلیکیشن های متعددی بدین منظور ارائه شده‌اند. هر یک از این سرویس ها در ساعات مختلف، قیمت های متفاوتی را ارائه می‌کنند و به طور قطع مقایسه قیمت اپلیکیشن های مختلف می‌تواند دشوار و زمان گیر باشد. در چنین شرایطی استفاده از برنامه کرایه چی جهت یافتن تاکسی آنلاین با قیمت مقرون به صرفه بسیار کاربردی خواهد بود و این برنامه یک ایده نو به حساب می‌آید.

badge new - کرایه چی ، ارزون ترین تاکسی رو انتخاب کن