بازی خاک,دانلود بازی خاک اندروید,نقد و بررسی بازی خاک,معرفی بازی ایرانی

خاک ،فرار از اسارت تروریست ها

در این قسمت با نقد و بررسی بازی خاک در خدمت شما هستیم .

نقد و بررسی بازی خاک

فرار از اسارت برای پیروزی

در بازی زیبای خاک شما فراری نفس‌ گیر از دست دشمنان را تجربه خواهید کرد. بزی مذکور در سبک اکشن و تیراندازی طراحی شده و در حال حاضر یکی از بهترین بازی های ایرانی و اکشن موبایل است. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی بازی خاک پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم.با مستر اندروید همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بازی خاک

بازی خاک گیم پلی بسیار جذاب و متفاوتی را ارائه می‌کند. فارسی بودن بازی و دیالوگ های کاراکترهای آن هم از دیگر جذابیت‌های این بازی محسوب می‌شود. سبک بازی اکشن و شوتر (تیراندازی) اول شخص است. بازی زیبای خاک به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید منتشر شده و شامل تبلیغات و خریدهای درون برنامه‌ای می‌شود.

در ادامه مقاله به معرفی دقیق تر بازی خاک می‌پردازیم. به منظور دانلود بازی مذکور می‌توانید از آیکون ضمیمه شده در انتهای همین مقاله استفاده کنید.

 

معرفی بازی خاک

اصلی ترین موضوعی که بازی خاک را از سایر بازی های اکشن و شوتر اول شخص متمایز می‌کند، مربوط به گیم پلی آن می‌شود‍! گیم پلی بازی بسیار منحصر به فرد طراحی شده و شروع طوفانی را برای گیمر به همراه دارد. داستان بازی از روایت یک خبرنگار بیان می‌شود که به همراه دوست خود (رضا) به اسارت تروریست ها در آمده بودند.

بازی خاک,دانلود بازی خاک اندروید,نقد و بررسی بازی خاک,معرفی بازی ایرانیمادامی که داستان بازی تعریف می‌شود، شما باید مراحل آن را به ترتیب پشت سر بگذارید. هدف گیمر در بازی فرار کردن از دست دشمنان و اسارت است. بدین منظور چالش های زیادی پیش رویتان قرار می‌گیرند. تنوع این چالش ها هم از دیگر نقاط قوت بازی خاک خواهد بود.

مشاهده کنید : ۳ فناوری برتر سال ۲۰۱۸ را بشناسید

برای مثال علاوه بر تیراندازی با اسلحه، درگیری های تن به تن با سلاح های سرد و رانندگی و فرار با خودرو از دست دشمنان هم در برخی از مراحل بازی گنجانده شده‌اند. در این میان کات سین های سینمایی بازی هم جذابیت آن را دو چندان می‌کنند.

بازی خاک در مجموع ۸ مرحله دارد که چندان مراحل زیادی نیستند، اما مطمئن باشید برای تمام کردن بازی کار ساده‌ای پیش رویتان قرار نگرفته و نیازمند سعی و تلاش خواهید بود. هر بار که وارد بازی می‌شوید، تعداد جان های مشخصی به شما داده می‌شود و با هر بار باخت و عدم موفقیت در به پایان رساندن مرحله‌ای که در آن هستید، یک جان از شما کم می‌شود.

بازی خاک,دانلود بازی خاک اندروید,نقد و بررسی بازی خاک,معرفی بازی ایرانیاگر تمام جان هایتان را از دست دهید، باید منتظر بمانید تا با گذر زمان جان های جدیدی به شما اهدا شود. البته برای رفع این محدودیت می‌توانید از خرید های درون برنامه‌ای بازی استفاده کنید یا ویدئوهای تبلیغاتی ببینید و جان اضافه دریافت کنید. کنترل بازی به گونه‌ای طراحی شده که واقع‌گرایانه به نظر می‌رسد و این امر به خصوص در حین تیراندازی محسوس تر است، اما در درگیری های تن به تن با سلاح سرد چندان حس واقع‌گرایانه‌ای به گیرم منتقل نخواهد شد.

مشاهده کنید : مثلث مرگ ، اوج لذت یک اکشن ناب سه بعدی

یکی دیگر از نقاط قوت بازی خاک مربوط به صداگذاری خوب آن مو دیالوگ های کوتاه کاراکترهای بازی می‌شود که به نظر ما تنوع این دیالوگ ها می‌توانست بیشتر شود. از نظر گرافیکی بازی خاک نمره قابل قبولی دریافت می‌کند، اما خب نمی‌توانیم مدعی شویم که گرافیک آن شما را شگفت زده می‌کند! بازی زیبای خاک به گونه‌ای طراحی شده که با افت کیفیت گرافیکی در دستگاه‌های ضعیف‌تر هم قابل اجرا باشد.

بازی خاک,دانلود بازی خاک اندروید,نقد و بررسی بازی خاک,معرفی بازی ایرانیبه صورت کلی اگر از علاقمندان به بازی های ایرانی و اکشن تیراندازی هستید، به احتمال بسیار زیاد از بازی خاک خوشتان می‌آید. لازم به اشاره است که بعد از اتمام 8 مرحله بازی، همان مراحل با ضریب سختی بیشتر (حرفه‌ای) در اختیارتان قرار می‌گیرند که اتمام مجدد آن‌ها کاری بسیار دشواری خواهد بود. بازی خاک به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید منتشر شده و شام تبلیغات و خریدهای درون برنامه‌ای می‌شود.

مطلب مرتبط : بازی هشتمین حمله ۲ ، دفاع از سرزمین مادری

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی بازی خاک پرداختیم. به منظور دانلود این بازی می‌توانید از آیکون ضمیمه شده در انتهای همین مقاله استفاده کنید.

badge new - خاک ،فرار از اسارت تروریست ها