mrandroid post3 - اپلیکیشن الوپیک،سرویس درخواست آنلاین پیک موتوری در شهر تهران

اپلیکیشن الوپیک،سرویس درخواست آنلاین پیک موتوری در شهر تهران

در این مطلب میخواهیم به نقد و بررسی اپلیکیشن الوپیک بپردازیم و شما را با خدمات و امکانات این اپلیکیشن آشنا نماییم . با ما در نقد و برررسی این اپلیکیشن در دسته رفت و آمد همراه باشید .

ساعت شش و نیم عصر روز شنبه است و اوج ترافیک تهران؛ مسیرهای شمالی-جنوبی و شرقی-غربی شهر از حجم کارمندان و دانشجویان عازم خانه به مرز انفجار رسیده و همه به طرز نا امید کننده ای برای فرار از ترافیک دست و پا می زنند. حالا در این گیر و دار بسته مهمی دارید که باید در کمتر از نیم ساعت به مرکز شهر برسد، اما نه وسیله ای دور و برتان هست که بتواند از این حجم وحشتناک ترافیک فرار کند و نه مترو و BRT می توانند شما را سر موقع به مقصد برسانند. چه کار می کنید؟

نقد و بررسی اپلیکیشن الوپیکاگر قبلا تجربه کار با اسنپ و تپ سی را داشته اید، استفاده از الوپیک را سریع تر یاد می گیرید

اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید شاید تنها چاره تان خبر کردن یک پیک موتوری باشد؛ و چقدر عالی می شود اگر بتوانید نزدیک ترین و مطمئن ترین پیک را برای این کار به خدمت بگیرید. اینجاست که اپلیکیشن «الوپیک» به کارتان می آید؛ کافیست موبایل تان را از جیب دربیاورید و نزدیک ترین پیک دور و برتان را با آن خبر کنید.

 

با الو پیک کار ها راحت تر میشه !

 

الوپیک برای ارائه خدماتش شیوه اسنپ و سرویس های امثال آن را در پیش گرفته و از طریق اپلیکیشن و به طور آنلاین، امکان یافتن نزدیک ترین پیک های موتوری را برای کاربران ممکن می کند. در این مطلب نحوه کار با این اپلیکیشین و امکاناتش را بررسی می کنیم تا ببینیم که گرفتن پیک موتوری به این شیوه تا چه حد می تواند مفید و مقرون به صرفه باشد؟ آیا می توان به الوپیک بابت جابجایی بسته ها در سطح شهر اطمینان کرد؟ با ما همراه باشید.

بعد از نصب الوپیک و ثبت نام در آن وارد منوی اصلی اپلیکیشن می شوید، محیط شیک و چشم نوازی که طراحی آن با وسواس زیادی صورت گرفته و طوری پی ریزی شده که هر فرد در مرتبه اول استفاده هم نیازی به راهنمایی نداشته باشد. اگر هم قبلا تجربه کار با اپلیکیشن هایی مثل اسنپ و تپ سی را داشته اید، استفاده از الوپیک را سریع تر یاد می گیرید.

یک گزینه بسیار خوب الوپیک امکان زمان بندی درخواست هاست .

نگاه کلی

 

به محض ورود به اپ از منوی ساده و سر راست آن به گزینه درخواست پیک راهنمایی می شوید. با فشردن این گزینه می توانید در همان لحظه یکی از پیک های نزدیک تان را درخواست کنید، اما یک گزینه بسیار خوب دیگر هم در اختیار دارید آن هم زمان بندی است. الوپیک با تدبیری هوشمندانه این احتمال را در نظر گرفته که بعضی افراد (یا شرکت ها)  نیاز به بیش از یک پیک داشته باشند، برای همین قابلیتی در اختیار کاربران قرار داده تا پیک های مهم تر را در لحظه بگیرند و پیک های کم اهمیت تر را برای آمدن زمان بندی کنند.

به جز این مزیت، الوپیک نمی خواسته که محدودیت ها برای کاربران دست و پا گیر شوند. برای همین هر تعداد پیک که بخواهید را می توانید در اپلیکیشن درخواست کنید. حتی اگر پشت سر هم پنج پیک بگیرید هم تمام شان به طور لحظه ای در اپلیکیشن قابل پیگیری هستند و در منویی مجزا ذخیره می شوند. این مزیت باعث شده که الوپیک با اختلاف زیادی نسبت به روش های سنتی کارآمدتر و مهم تر از همه برای کار آسان تر و لذت بخش تر باشد.

طبیعتا خدمات موتوری الوپیک و تأثیرات آن بر جامعه را باید در مقالات جداگانه ای بررسی کرد که این مطلب جای آن نیست، اما از منظر اپلیکیشن که موضوع بحث ما بود، با چشم پوشی از یک سری مشکل قابل حل و محدودیت های کوچک، در حال حاضر باید عملکرد الوپیک را خوب و قابل قبول توصیف کنیم.

رقیب الو پیک

الوپیک بدون شک یکه تاز سرویس های آنلاین درخواست پیک موتوری است، اما سرویس دیگری به نام «اسنپ باکس» هم اخیرا به همین عرصه قدم گذاشته که به واسطه نام بزرگ اسنپ می تواند رقیب قوی و سرسختی برای آن باشد.

بنابراین باید دید که گردانندگان الوپیک برای رقابت با اسنپ باکس و یکه تاز ماندن در عرصه سرویس های آنلاین پیک موتوری برای آینده چه تدبیری اندیشیده اند. شکی نیست که شکل گیری یک فضای رقابتی سالم در این حوزه هم از نظر اقتصادی، هم از نظر صرفه جویی در وقت و هم ایجاد اشتغال در نهایت به سود مردم خواهد بود.

دانلود آسان الو پیک

 

الوپیک برای اندروید را می توانید از گوگل پلی و کافه بازار و نسخه iOS را از اپ استور دانلود کنید.

badge new - اپلیکیشن الوپیک،سرویس درخواست آنلاین پیک موتوری در شهر تهران