۵نکته طلایی موثر برای افزایش ورودی گوگل

امروز مطلب جالبی را میخواهیم مورد بحث قرار دهیم که برای تمام وب مستر ها و صاحبان وب سایت مورد توجه می باشد، روش هایی وجود دارد که ما آن را انجام دهیم و ورودی هایمان را از موتور جستجو گر گوگل افزایش دهیم،همان طور که میدانید گوگل پادشاه موتورهای جستجوگر هست و بیشترین ورودی های کاربر از جانب آن میباشد.در این مقاله میخواهیم در باره پنج نکته کلیدی برای افزایش ورودی گوگل که دانش آن برای هر صاحب وب سایت و وبمستری لازم است بیان کنیم.

نکته اول:

اگر در سال ۲۰۱۶ میخواهید به روز باشید و واقعا بازخورد بگیرید لطفا روی یک موضوع تمرکز کنید و تصور نکنید که با پرداختن و معرفی و توضیح صد ها موضوع مرتبط به هم میتوانید موفقیت را از آن خود کنید، امروزه مردم به دنبال تخصص گرایی هستند.
یک کلید واژه را انتخاب کنید و روی همان کار کنید،اگر این کار را نکردید همین الان به سراغ صفحات وب سایت خود بروید و آن را ویرایش کنید.و ارتباطات منطقی بین محتوای خود ایجاد کنید و لینک های داخلی ایجاد کنید.

نکته دوم:

برای گوگل یک موضوع بسیار و بسیار مهم است و آن این است که آیا مطلبی که در سایتتان قرار داده اید و نقل قول یا موضوعی ویژه است آیا به منبع درست آن لینک کرده اید یا نه ؟
محتوای خود را معتبر کنید و به وب سایت های خارجی لینک دهید.

نکته سوم:

بروز رسانی کنید.به روز رسانی به این معنا و مفهوم نیست که هر روز شما مطلبی را در سایتتان قرار دهید باید برای مطالب خود لینک بگیرید و آن ها را به اشتراک بگذارید. پس در نتیجه :

  • وب سایت خودتان را به طور منظم به روز کنید.
  • برای محتوای جدید لینک بگیرید.
  • درشبکه های اجتماعی آن را معرفی کنید.

0w58r19d ۵نکته طلایی موثر برای افزایش ورودی گوگل

نکته چهارم:

محتوای قدیمی خود را نگذارید خاک بخورد و به آن توجه کنید و شروع کنید به بهینه سازی مطالب قدیمی بر اساس ساختار و نظم درست و منظم.مانند اینکه تیتر ها را درست کنید و تگ ها را اصلاح کنید و این خیلی موثر است و بدانید قوانین سئو و بهینه سازی مدام در حال تغییرات است و بهتر است مطالب و صفحاتی که ارزششان را به لحاظ سئو از دست داده اصلاح کنیم.

نکته پنج:

در زمینه کاربری وب سایتتان، وب سایت های مشابه و هم راستا را پیدا کنید و یک همکاری دوسویه ایجاد کنید .بسیاری از سایت ها هستند که در حال تولید محتوای خبری و مقالات معتبر هستند .مثلا اگر سایت شما یک سایت پزشکی و بهداشت است و متخصصین شما در این حوزه مطالبی معتبر را ارائه میدهند بهتر است با این سایت ها همکاری کنید تا آن ها این مطلب را با ذکر لینک منبع در وب سایت های خود قرار دهند.
این موارد را رعایت کنید و اگر سوالی یا نظر خاصی دارید میتوانید با ما در میان بگذارید.مشتاقانه منتظر نظرات شما همراهان گرامی در جهت بهبود کیفیت مقالات و نکات آموزش در وب سایت مستراندروید و همچنین شبکه های اجتماعی هستیم.