کمپین تبلیغاتی خوب

کمپین تبلیغاتی خوب شبیه یک نیمروی خوب

در این مطلب یک کمپین تبلیغاتی خوب را با ذکر مثالی بهتر روشن می کنیم. در اینجا مراحل پخت یک نیمروی خوب را قدم به قدم بررسی کنیم. یه نیمروی عالی که باعث بشه آدما طرفدار نیمروی های شما بشن و همه جا از نیمروهای شما تعریف کنن. نیمرو ظاهرا غذای ساده ای میاد اما اینکه ما بتونیم نیمرویی بپزیم که همیشه از نیمروهای ما تعریف کنن،کار هر کسی نیست.

طراحی کمپین تبلیغاتی خوب

برای تهیه ی یک نیمروی پرطرفدار باید از مراحل زیر پیروی کنید:

قدم اول : برای چند نفر میخوایم نیمرو درست کنیم ؟

اول از همه ما باید یه شمارشی از افرادی که قراره نیمرو رو بخورن داشته باشیم. این شمارش به ما کمک میکنه متوجه بشیم که به چندتا تخم مرغ نیاز داریم تا بتونیم در هزینه ها هم صرفه جویی کنیم.

قدم دوم : از مهمان های خود بپرسیم که چه نیمرویی دوست دارن؟

سلیقه ی آدم ها با هم متفاوت است. بعضی از آدم ها نیمروی سفت دوست دارن، بعضی ها دوست دارن زردی تخم مرغ شل بمونه، بعضی ها دوست دارن نیمرو همزده بخورن ، بعضی ها با نمک زیاد دوست دارن ، بعضی ها با نمک کم.

قدم سوم: انتخاب تخم مرغ و ماهیتابه مناسب

انتخاب تخم مرغ تازه و ماهیتابه ی مناسب در کیفیت نیمروی شما خیلی تاثیرگذار خواهد بود.ماهیتابه یی انتخاب کنید که نچسب باشه تا تخم مرغ هاتون به کف ماهیتابه نچسبه.

قدم چهارم: گرم کردن روغن و کره و شکستن تخم مرغ ها

کره رو به کف ماهیتابه میندازیم تا کمی گرم بشه . حالا وقت شکستن تخم مرغ هاست.

نیمروی شما آماده است و همه هم لذت خواهند برد.

پیشنهاد مستر اندروید:  ‎۸ تکنیک برای اجرای یک کمپین تبلیغاتی موفق

مراحل طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی خوب

برای داشتن یک کمپین تبلیغاتی خوب و موفق شما در واقع نیاز به ایدهای مناسب و تازه دارید ( تخم مرغ) تا بتونید مخاطبتان را متقاعد کنید که از محصول شما و یا از خدمات شما استفاده کنند.

جستجودر بازار این کمک را به شما خواهد کرد که مخاطب خودتان را بهتر بشناسید تا با توجه به شناخت کمپین بهتری بسته به سلایق و نیاز مخاطبتان طراحی کنید.

قبل از اجرای هر کمپین خیلی خوبه که ما ابتدا آگاهی مردم را نسبت به سرویس و کالا بالا ببریم تا بتوانیم مخاطبانمان را خیلی راحت تر جذب کنیم. این کار باعث میشه حس نیاز در مخاطبتان را نیز توامان هدف قرار دهید.(گرم کردن روغن)

این نکته را باید در نظر بگیرید که کدام بستر برای تبلیغات شما موثر است؟ تبلیغات آنلاین یا آفلاین مثل انتخاب ماهیتابه مناسب است. و در آخر اجرای کمپین