پیکسل 2 اکس ال

اختلال در لبه های صفحه لمسی پیکسل ۲ اکس ال

موبایل های پیکسل اخیرا به معضل بزرگی برای گوگل تبدیل شده اند چرا که علاوه بر باگ های سخت افزاری و نرم افزاری مشکلات مربوط به نمایشگر آنها هم تمامی ندارد و صبح امروز کاربران پیکسل ۲ اکس ال از اختلال در عملکرد لبه های صفحه لمسی موبایل خود خبر داده اند.

اشکال در عملکرد صفحه لمسی موبایل پیکسل ۲ اکس ال

این گزارشات در انجمن مربوط به کاربران پیکسل به نام «Pixel User Community» منتشر شده وظاهرا آنها مشکل را به گوش مسئولان بخش پشتیبانی گوگل رسانده اند.

صفحه لمسی موبایلدلیل این مشکل ممکن است به اختلال در قابلیت حفاظت از تاچ برگردد که در این صورت امکان رفع آن از طریق بروزرسانی نرم افزاری وجود دارد.

در همین راستا یکی از مدیران انجمن مذکور مدعی شده که گوگل در حال بررسی این مشکل است و در بروزرسانی OTA بعدی آن را رفع خواهد کرد.

گفتنی است اپل اخیرا در صفحه پشتیبانی وب سایت خود با توضیح مشکلاتی از قبیل سوختن پیکسل ها و مات شدن تصویر در نمایشگرهای OLED، آنها را از مشکلات طبیعی این پنل ها خوانده است.

پیشنهاد مستر اندروید:ایلان ماسک: سخت افزار کنونی تسلا می تواند به خوبی انسان رانندگی کند

احتمالا هدف اپل از این کار اطمینان خاطر دادن به کاربران و رفع مسئولیت از خود است چرا که برخی نمایشگرهای OLED آیفون 10 هم با مشکلاتی از قبیل ظاهر شدن خطوط سبز و هنگ کردن در دمای پایین دست و پنجه نرم می کنند.

منبع:Engadget