طراحی کمپین تبلیغات

صفحه فرود خود را نسبت به هدفتان طراحی کنید

اخیرا مجله مد Four Pins یک کمپین تبلیغاتی بنری به راه انداخته که کاملا مشخص است که هدف این مجله از آغاز این طراحی کمپین تبلیغات ، چه چیزی بوده. این مجله که در زمینه مد و دوخت لباس مطالب مفیدی منتشر می‌کند، در این کمپین خود سراغ یکی از مسائلی رفته که برای همه تبلیغ دهندگان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. Four Pins صفحه فرود خود را، صفحه اول وب‌سایتش قرار داده؛ با این تفاوت که شما با کلیک روی بنر تبلیغاتی Four Pins، در وحله اول وارد یک بخش برای مشترک شدن در ایمیل‌های ارسالی Four Pins می‌شوید.

طراحی کمپین تبلیغات

طراحی تبلیغات بنریطراحی کمپین تبلیغات

این مجله در ایمیل‌های ارسالی‌اش، مطالب مفید روزانه‌اش را ارسال می‌کند و با رعایت حقوق مخاطب چنین کاری را انجام داده و این ایمیل ها به هیچ وجه به عنوان یک Spam نخواهند بود. البته باید در نظر داشته باشید که نباید فواصل ارسال ایمیل‌های خود را کم کنید. زیرا ممکن است که مخاطب شما در طول آن مدت شما را فراموش کند.

پیشنهاد مستر اندروید:چرا شکل دادن استراتژی دیجیتال برای کسب و کار شما ایده خوبی است؟تبلیغات بنری پایدار

طراحی بنر تبلیغاتی Four Pins، به خوبی صورت گرفته است؛ اما دارای یک نقص و یک حسن است!

نقص اول، نبود Call-to-Action روی بنر است و از طرفی دکمه شبکه اجتماعی توئیتر این مجله، روی این بنر قرار گرفته و در حقیقت Four Pins با این کمپین دو تیر به نشان زده است.

فراموش نکنید که شما هم می‌توانید برای جمع کردن مشتری برای وبلاگ و یا سایت خبری خود، به ایجاد چنین کمپین تبلیغاتی ای دست بزنید.