تبلیغات شرکت سونی

چگونه کیفیت بالا، وارد دی ان ای تبلیغاتی شرکت سونی شد؟

شرکت سونی یکی از نام آورترین شرکت ها در عرصه تکنولوژی است .کمتر کسی است که با این برند جهانی آشنایی نداشته باشد. مدت طولانی ای است که شرکت سونی در صحنه تکنولوژی حاضر بوده و همیشه سعی کرده خود را به اثبات برساند. این شرکت مدت طولانی ای است که روی تولید دوربین‌هایش تمرکز خاصی دارد و توانسته نام هایی چون Cybershot، Handycam و Alpha را در حوزه دوربین مطرح گرداند.

طراحی کمپین تبلیغاتی شرکت سونی

SONY از آغاز فعالیتش در حوزه دوربین‌های عکاسی و فیلم برداری‌اش، از تبلیغات آنلاین برای فعالیت‌های تبلیغاتی‌اش بهره برد و توانست مورد توجه همگان قرار گیرد و اخیرا هم با تیم RED که در زمینه تبلیغات آنلاین و دیجیتال به فعالیت می‌پردازند، کمپین بسیار متفاوتی برای دوربین‌های عکس برداردی و فیلم برداری اش راه اندازی کند.

پیشنهاد مستر اندروید:  ‎۸ تکنیک برای اجرای یک کمپین تبلیغاتی موفق

RED نه تنها یک آژانس تبلیغاتی آنلاین است، بلکه یک گروه قوی در حوزه خلاقیت دارد که حسابی روی موضوع کمپین ها و اهدافشان تمرکز می‌کنند. RED با توجه به بهره‌وری سونی از تکنولوژی High Definition، تصمیم گرفت شعاری مرتبط با این مسئله برای سونی بوجود آورد. کیفیت بالا در دی ان ای ماست، شعار این کمپین شد و RED تصمیم گرفت که با عنوان مختصر شده این شعر، یعنی HDNA، این شعار را سر زبان ها بیاندازد.

RED برای هر سه خط تولید Cybershot، Handycam و Alpha، سه داستان متفاوت بوجود آورد و داستان هر کدام را به HDNA ختم کرد. این کمپین تبلیغاتی شرکت سونی خیلی مورد توجه مخاطبین قرار گرفت؛ زیرا هم مختصر بود و هم توانسته بود با داستان پردازی، بخشی از زندگی انسان ها را هم تحت شعاع قرار دهد. در اینجا می‌توانید همه بنرهای این کمپین متفاوت را مشاهده کنید.

بررسی کمپین تبلیغاتی سونیبررسی کمپین تبلیغاتی شرکت سونی

مستر اندروید جدیدترین اخبار تبلیغات دیجیتال را اطلاع رسانی می کند.