آنلاک نشدن بوت لودر پیکسل 2

چرا بوت لودر برخی دستگاه های پیکسل ۲ آنلاک نمی شود ؟

ظاهرا قرار نیست آب خوش از گلوی کاربران پیکسل ۲ پایین برود چرا که گزارشات جدید حاکی از غیرقابل نفوذ بودن بوت لودر برخی از این موبایل ها است. آنلاک نشدن بوت لودر پیکسل 2 مشکل جدید کاربران است.

آیا آنلاک نشدن بوت لودر پیکسل ۲ حقیقت دارد؟

اگرچه این باگ تاکنون به تعداد اندکی از پیکسل ها محدود شده و در سری اکس ال مشاهده نشده اما خبر بد این است که آنلاک نشدن بوت لودر پیکسل به نظر به سخت افزار دستگاه مربوط شده و ممکن است با آپدیت نرم افزاری قابل حل شدن نباشد.

این باگ جدید که در قالب کلید «OEM Unlock» در منوی تنظیمات توسعه دهنده ظاهر می شود موجب آنلاک نشدن بوت لودر پیکسل می شود.

از طرف دیگر سیستم عامل این موبایل ها فارغ از متصل بودن یا نبودن دستگاه به اینترنت، از کاربر می خواهد به اینترنت متصل شده یا با ارائه دهنده سرویس تماس بگیرد.

گفتنی است صرف غیرقابل آنلاک بودن یک موبایل را نمی توان باگ به حساب آورد با این حال این مشکل تنها در برخی دستگاه های پیکسل ۲ مشاهده شده و راه های ارائه شده در خود این دستگاه ها از قبیل اتصال به اینترنت هم نتواسته این مشکل را برطرف کند.

پیشنهاد مستر اندروید:هواوی لوازم جانبی با گواهی Made for Huawei ارائه می‌دهد

از طرف دیگر اغلب کاربرانی که این مشکل را گزارش کرده اند کسانی هستند که سفارش آنها تا سه هفته به تاخیر افتاده است، همین مساله باعث شده شک و گمان هایی در مورد ارائه موبایل های با بوت لودر لاک «ورایزن» به این کاربران قوت بگیرد.